Workshop Filmisch Japan: Iconen van de Japanse Film

Level: Beginner (0/A2), Halfgevorderd (A2/B1), Gevorderd (B1/B2)

Workshop Filmisch Japan: Iconen van de Japanse Film

Level: Beginner (0/A2), Halfgevorderd (A2/B1), Gevorderd (B1/B2)

Ervaar Japan in filmfragmenten ondersteund door muziek. Moderne Japanse filmregisseurs die al een oeuvre hebben opgebouwd zijn Hirokazu Kore Eda, Takeshi Kitano en Makoto Shinkai. Zij zijn weer beïnvloed door klassieke grootmeesters als Yasujiro Ozu en Akira Kurosawa. We laten deze vijf allemaal aan bod komen.

Antoinette illustreert met diverse filmfragmenten. Wat voorbeelden zijn Nobody Knows van Kore Eda, Suzume van Shinkai, Broken Rage van Kitano, Rashomon van Kurosawa en Tokyo Story van Ozu. Daarnaast is er aandacht voor regisseur Naomi Kawase, zij begon metkorte films en brak internationaal door met de film AN. Deze bijeenkomst heeft de vorm van een lezing, na afloop is er ruimte voor vragen.

79,-

Inschrijven

Start vanaf 24 juni 2025

Japanse Film

In deze smaakmakende workshop duik je in de wereld van de Japanse cinema. Antoinette neemt je mee door vijf iconische regisseurs, van klassiekers als Akira Kurosawa en Yasujiro Ozu tot moderne meesterwerken van Hirokazu Kore-eda en Makoto Shinkai.

Aan de hand van filmfragmenten ontdek je hoe deze regisseurs de Japanse cultuur op unieke wijze vastlegden. Perfect voor iedereen die meer wil leren over Japanse film en cultuur, en een mooie voorproef van een diepgaandere taalstudie.

Inschrijven

Veelgestelde vragen

Inschrijven